Fiyat Teklifi Oluştur - Merkezi Uydu Anten TV Sistemi Fiyat Çıkarma Web Sitesi

Merkezi Uydu Anten TV Sistemi Fiyat Çıkarma Programı

Apartmanınıza veya Toplu Yapılarınıza Fiyat Teklifi Çıkarmak İstemisiniz?

HITS
1.311

Fiyat Teklifi Çıkarmak İçin Aşağıdaki Seçeneklerden Biriniz Seçiniz

Bu seçenek ile Apartmanınızdaki çanak anten kirliliğine son vermeniz için merkezi uydu anten tv sistemi yaptırmak için Fiyat Teklifi üretebilirsiniz.

Merkezi uydu anten tv sistemi bireysel çanak anten tv sisteminden çok daha ekonomik ve verimlidir. Hem yüksek maliyet hem de balkonları işgal etmenize gerek kalmaz.

Merkezi Uydu Anten TV Sistemi Apartmanınızın çanak anten kablo sarkma kirliliğinede son verdiği gibi daha ekonomik ve daha verimli bir sisteme neden geçmeyesiniz.

Balkonlarınızı çanak antenlere değil kendiniz ve aileniz için kullanın.

Bu seçenek yeni yapılan toplu yapıların TV sistemi için Fiyat Teklifi Çıkarma seçeneğidir.

Bu seçenek ile fiber optik dağıtım sistemli Fiyat Teklifi çıkarmanızı sağlayacaktır. Çanak antenlerin harici bir alanda veya bloğun/villanın birinde olabilir fark etmez.

Bu seçenek ile Fiyat Teklifi çıkarırken isteğe bağlı Headend ile Analog kanal veya Dijital QAM kanal veya her ikisi ekleme seçeneği sunmaktadır, kanal sayıları ve QAM paket sayıları isteğinize göre belirleyebilirsiniz.

Fiber optik kablonun kaç core sonlandırmak istiyorsanız belirleyebiliyorsunuz, yani fiber optik kablo 4,8,12 core ise ister sistemin kullanacağı 1 core ister başka işler için veya yedeklemek için 1,4,8,12 core sonlandırma seçeneği sunmaktadır.

Fiyat Teklifi üretirken sizin belirlediğiniz verilere göre Program otomatik olarak adetleri belirleyip ürün seçimini sizin tercihinize bırakacaktır.

Dağıtım sistemi seçeneğini sizin tercihinize bırakacaktır, siz hangi dağıtım sistemi tercih ederseniz Program o dağıtım sistemine uygun fiyat teklifi üretecektir.

Program Fiyat Teklifi üretim sonunda Fiyat Teklifinden hariç dağıtım sistemini gösteren bir proje verecektir, yani, hangi blokta/villada hangi katta hangi ürünlerin kullanılacağını gösteren bir proje verecektir, bu projeye göre ürünlerin montajı yapıldığında ürünlerin yanlış yerlere montajını önleyerek hata yapılmasının önüne geçecektir.

Bu seçenek Bloklar Fiyat Teklifi ile aynıdır, sadece Villalarda priz sayısı 10 veya daha az olduğundan bazı firmalar optik girişli switch ürettikleri için bu switchleri önerecektir bu switchler kompakt olduğu için daha az yer kaplayacaktır, ancak bu ürünü pas geçerek optik receiver ve switch sistemini tercih edebilirsiniz.

 
HANGİ YAPI İÇİN FİYAT TEKLİFİ ÇIKARMAK İSTİYORSUNUZ?

Sadece Bir Apartmana Fiyat Teklifi için Tıklayın

 

Birden Fazla Bloklara Fiyat Teklifi için Tıklayın

 

Birden Fazla Villalara Fiyat Teklifi için Tıklayın

 

Çanak Anten Kirliliğine Son

Apartmanınızdaki çanak anten kirliliğine son verin

Uydu TV Çanak Anten Kirliliğine Son Verin
Uydu TV Çanak Anten Kirliliğine Son Verin
Uydu TV Çanak Anten Kirliliğine Son Verin